Zlaté údolí
ÚVOD | PŘÍBĚH | O HŘE | PRAVIDLA | PŘIHLÁŠENÍ

ÚVOD

Vítejte na stránkách larpu Zlaté údolí

Fotky z akce najdete zde.

O co jde: Jde o dřevárnický fantasy larp, kde je prostor pro objevování, dobrodružství, magii, řešení záhad, politiku, ale i boj, a to přibližně v tomto pořadí. Nic z toho ale není nutné, každý si vybere. Rádi uvidíme skvělý roleplaying. Více informací najdete v záložkách Příběh a O hře. Hra je koncipovaná jako jednorázová jednodenní akce.

Kdy: 28. září 2019. Příjezd/příchod na místo v 9 hodin, poté registrace, kontrola zbraní apod. Oficiální začátek hry je v 10 hodin, předpokládaný konec hry cca v 17 hod. Hrajeme bez přestávky. Po hře asi hodinu čas na O hře po hře.

Kde: V Brně, mezi Bystrcí a Žebětínem. Od zastávek Ondrouškova a Štouračova bude cesta značená (pravděpodobně fáborky). Odkaz na mapy.cz s přesným místem: Pekárna

Pro koho: Pro cca 30 hráčů. Hra je určená jak zkušeným, tak i těm méně zkušeným, i začátečníkům, zálaží na výběru role. Hra je od 12 let. Neplnoletí hráči ale musí mít podepsané potvrzení od rodičů, kde bude mimo jiné uvedený i telefon (na rodiče, kdyby se nedej bože něco stalo). Na místě bude samozřejmě přítomen kvalifikovaný zdravotník.

Zázemí: Organizátoři připravují hru a místo. Jídlo a pití si vezměte vlastní. Také prosím na toaletu běžte doma, ať co nejméně znečistíme hrací území.

Jak se přihlásit: Viz záložka Přihlášení. Cena akce je 100 korun, platí se na místě.